امروز : چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ آمار بازدید از سایت : ۱۶۶۷۱۳۰ بروز شده در : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

اخبار و تازه ها

مرکز بین کارگاهی اتحادیه صنف قنادان همدان افتتاح شد

در راستای توسعه آموزش های مهارتی و با هدف کسب تجربه در محیط واقعی کار مرکزآموزش  بین کارگاهی اتحادیه صنف قنادان و آجیل فروشان همدان راه اندازی شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان ،وهب مختاران،مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان با اشاره به اینکه مهارت آموزی یکی از عولمل ایجاد اشتغال پایدار در جامعه است گفت: آموزش های مهارتی در محیط واقعی کار به دلیل ارتباط مستقیم با بازار کسب و کار از بهترین آموزش های مهارتی است . مختاران برگزاری دوره های  مهارتی را مبتنی بر نیاز  روز و بازار کار دنیا عنوان کرد و افزود:اداره کل  آموزش فنی و حرفه‌ای استان همدان از تعامل با کارآفرینان استقبال کرده و چنانچه شخصی ایده کارآفرینی در کنار آموزش داشته باشد می‌تواند به مراکز این اداره کل در استان مراجعه کند.

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۳
ادامه مطلب

در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان انجام گرفت: انعقاد 9 تفاهم نامه همکاری آموزشی

در راستای ارتقای سطح مهارت جامعه،توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی،فرهنگ  کار و کارآفرینی  با رویگرد گسترش همکاری و تعامل بین دستگاههاو بهره مندی از ظرفیتها و توانمندی های دوسویه ،از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد 9 تفاهم نامه با دستگاههای مختلف در استان منعقد شده است.   به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان ،وهب مختاران، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت : تفاهم نامه های منعقد شده  با دانشگاه آزاد اسلامی ، دانشگاه پیام نور،  شرکت توزیع برق  ،اتاق تعاون،  اداره کل منابع طبیعی و ... می باشد   مختاران  افزود: هدف از انعقاد تفاهم نامه ها نیازسنجی آموزشی، برنامه ریزی آموزشی جهت برگزاری دوره های مهارتی و مهارت افزایی نیروی انسانی در ارتقاء  کمی و کیفی تولیدات می باشد.

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۴
ادامه مطلب

بیش از یکهزار و 800 نفر از زندانیان در استان همدان آموزشهای مهارتی را فرا گرفتند.

در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و توانمند سازی زندانیان جهت بازگشت به جامعه و خانواده بیش از یکهزار و 800 نفر  از زندانیان آموزش های مهارتی را فراگرفتند. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان ،وهب مختاران ،مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان خبر داد :   از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد یکهزار و 846 نفر از زندانیان استان موفق به گذراندن دوره های مهارتی شدند. مختاران گفت:  شرکت کنندگان  در دوره های فنی و حرفه ای  279 نفر زن و یکهزار و 567 نفر مرد بوده اند.   وی اظهار داشت : هدف از آموزش زندانیان توانمند سازی و کسب مهارت جهت اشتغال پس از آزادی می باشد .   مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان افزود: مهارت آموختگان در رشته هایی مانند: برق ساختمان،  مکانیک،  جوشکاری،پیرایشگر مردانه ، سری دوز حرفه ای و...  مهارت آموختند.

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۶
ادامه مطلب

پیام مدیر

اداره کل در یک نگاه

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

اداره ها و دایره های اداره کل

اداره ها و دایره های اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل

درخواست ثبت کارآموزی در محیط واقعی

درخواست ثبت کارآموزی در محیط واقعی

سامانه ثبت نام جوار دانشگاهی

سامانه ثبت نام جوار دانشگاهی

طراحی و اجرا توسط گروه پارسی کامپ

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل فنی و حرفه ای استان همدان می باشد.