شناسه خبر :589

فرماندار شهرستان فامنین: فردی که مهارت دارد ، عزت نفس دارد و محتاج دیگران نمی ماند

شنبه, ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹

 

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان با فرماندار شهرستان فامنین به نشست و گفتگو پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در این هم اندیشی پرورش گل محمدی و همچنین تخمین اعتبار برای پروژه دو منظوره در حال ساخت شهرستان فامنین بررسی و ارزیابی شد.

ابتدا سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فامنین ضمن ارائه عملکرد سال گذشته بیان داشت:در خصوص پرورش گل محمدی به نتایج مطلوبی خواهیم رسید.

شفیع نیا با اشاره به اینکه اقتصاد شهرستان فامنین بر مبنای کشاورزی است افزود:در خصوص پرورش قارچ خوراکی دو کارگاه تولیدی در این شهرستان افتتاح و راه اندازی شد.

در ادامه مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان ضمن تبریک ولادت امام حسن مجتبی (ع) گفت:افراد داری مهارت در جامعه همیشه عملکرد موفق دارند.

وهب مختاران بیان داشت: رسالت سازمان  آموزش فنی و حرفه ای آموزشِ تنها نیست  و امر آموزش در کنار اشتغال سر لوحه کاری ماست .

وی آموزش های مهارتی در مناطق محروم را مطرح ساخت و اظهار داشت:ممیزی کارآفرین هایی که بتوانند در روستاها کارگاههای آموزش- تولیدی ایجاد نمایند و اشتغال آفرین باشند.

مختاران فعالیت در حوزه کشت گل محمدی را مطلوب ارزیابی کرد و افزود:با مطالعات و تحقیقات تیم کارشناسی این پروژه قطعا پیشرفت های خوبی در راستای کسب درآمد خواهیم داشت.

 

فرماندار فامنین ضمن  تقدیر و شکر از عملکرد خوب  فنی و حرفه ای بیان داشت:شهرستان فامنین شهری است که فعالیتش کشاورزی است و با توجه به همه ی ابعاد کارشناسانه ی این طرح ،موفق خواهد بود.

مجید شماعی گفت: فردی که مهارت دارد ، عزت نفس دارد و محتاج دیگران نمی ماند.