امروز : سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ آمار بازدید از سایت : ۱۲۱۶۹۸۹ بروز شده در : دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

اخبار و تازه ها

1455 نفر در شهرستان بهار آموزش های مهارتی فرا گرفتند

از ابتدای سال جاری تا کنون به  1455 نفر مهارت های فنی و حرفه ای در مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهار آموزش داده شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان فرهاد اکبری رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهار با اعلام این خبر افزود:1021 نفر از آموزش دیدگان را آقا و 434 نفر را بانوان تشکیل دادند. اکبری با اشاره به اینکه 179 نفر در پادگان ها آموزش های مهارتی دیدند گفت:به 103 تن در سکونتگاهای غیر رسمی و کاهش آسیب های اجتماعی آموزش های مهارتی داده شد. وی آموزش دیدگان در کارگاهای ثابت شهری را 594 نفر برشمرد و اظهار داشت: در کارگاههای روستای نیز 170 نفر از دوره های مهارتی برخوردار شدند. ریسس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهار افراد آموزش دیده در کارگاه سیار شهری را 29 نفر اعلام داشت و یادآور شد: 123 نفر در حوزه آموزش در صنایع مهارت فراگرفتند. فرهاد اکبری از آموزش 188 نفر در کارگاه مهارت آموزی در محیط کار واقعی خبر داد و بیان داشت: در مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاروه شغلی به 69 نفر آموزش های فنی و حرفه ای ارائه شد.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱
ادامه مطلب

1448 نفر در شهرستان رزن آموزش های مهارتی را فرا گرفتند

از ابتدای سالجاری تا کنون 1448 نفر در مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رزن آموزش های مهارتی دیدند. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان لیلا مرادی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رزن با اعلام این خبر افزود:  872 تن از آموزش دیدگان را آقا و 576 نفر را  بانوان تشکیل دادند. مرادی با اشاره به اینکه 432 نفر در کارگاه مهارت آموزی در محیط کار واقعی آموزش دیدند بیان داشت:در کارگاه ثابت شهری به 493 نفر آموزش های مهارتی ارائه شد. وی افراد آموزش دیده در کارگاههای روستایی را 308 نفر برشمرد و اظهار داشت:در کارگاه سیار شهری 16 نفر آموزش دیدند. لیلا مرادی از آموزش 77 نفری در پادگان ها سخن گفت و خاطر نشان کرد:در کارگاههای  عشایری این شهرستان  به 65 نفر آموزش داده شد. رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رزن افراد آموزش دیده در کارگاههای آموزش در صنایع را 27 نفر عنوان کرد و یادآور شد:در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی 30 نفر آموزش های فنی و حرفه ای را فراگرفتند.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۴
ادامه مطلب

بیش از 1200 نفر در شهرستان نهاوند آموزش های مهارتی فراگرفتند.

ازابتدای سال جاری تا کنون 1207 تن از شهروندان نهاوندی در کلاس های آموزشی فنی و حرفه ای شرکت کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان احداله ترکمان رییس مرکز برادران آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهاوند با اشاره به اینکه 1207 نفر از آموزش های مهارتی برخوردار شدند گفت:تعداد 729 نفر از آمار فوق را آقایان و 478 نفر را بانوان تشکیل دادند. ترکمان از حضور 311 نفر در کارگاه های ثابت شهری خبر داد و بیان داشت: افراد شرکت کننده در کارگاه های روستایی 96 نفر می باشد. وی با اشاره به اینکه در حوزه آموزش در صنایع 72 نفر شرکت کردند اظهار داشت: 17  نفر از عشایر نیز موفق به گذراندن دوره های مهارتی شدند. رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران نهاوند از آموزش مهارتی به 41 سرباز خبر داد و  تصریح کرد:در راستای کاهش آسیب های اجتماعی به 100 نفر آموزش های مهارتی ارائه شد. احداله ترکمان افراد آموزش دیده در کارگاه مهارت آموزی در محیط واقعی کار را 63 نفر برشمرد و خاطر نشان ساخت: 29 نفر نیز در کارگاههای سیار شهری آموزش های  مهارتی فراگرفتند. در ادامه مهرسیما فاطمی سرپرست مرکز خواهران آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهاوند با اشاره به اینکه تا کنون 478 نفر از بانوان موفق به شرکت در کلاس های فنی و حرفه ای شدند بیان داشت: 277 خانم در کارگاه ثابت شهری آموزش دیدند. فاطمی آموزش  دیدگان در کارگاه های روستایی را 82 نفر عنوان کرد و یادآور شد:در کلاس های آموزش در صنایع 51 نفر شرکت کردند. وی از حضور 45 خانم در کارگاه مهارت آموزی در محیط واقعی کار خبر داد و بیان داشت: آموزش های مهارتی به 15 نفر از بانوان عشایر ارائه شد. سرپرست مرکز خواهران آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهاوندگفت:در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی به 13 نفر آموزش داده شد.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۶
ادامه مطلب

پیام مدیر

اداره کل در یک نگاه

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

اداره ها و دایره های اداره کل

اداره ها و دایره های اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل

درخواست ثبت کارآموزی در محیط واقعی

درخواست ثبت کارآموزی در محیط واقعی

سامانه ثبت نام جوار دانشگاهی

سامانه ثبت نام جوار دانشگاهی

طراحی و اجرا توسط گروه پارسی کامپ

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل فنی و حرفه ای استان همدان می باشد.