امروز : جمعه ۲۷ دي ۱۳۹۸ آمار بازدید از سایت : ۶۵۳۰۵۵ بروز شده در : شنبه ۲۸ دي ۱۳۹۸

اخبار و تازه ها

در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان صورت گرفت: برگزاری مراسم یادبود سپهبد شهید سلیمانی

مراسم یادبود سردار بزرگ و پرافتخار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان برگزار شد به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان مراسم یادبود سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور سردار ظفری مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس  ،سرهنگ امیری فرمانده بسیج ادارات ،مدیر کل ،پرسنل و اعضای کانون انجمن صنفی آموزشگاهای آزاد فنی و حرفه ای استان در نماز خانه ی اداره کل  برگزار گردید. مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان ضمن عرض  تسلیت به مناسبت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت:این شهید بزرگ نمونه  یک سرباز ولایت دوست، غرورآفرین و افتخار ایران اسلامی  بود. وهب مختاران با اشاره به خصوصیات اخلاقی و فردی این شهید والامقام بیان داشت:عشق و محبت مردم کشور عزیزمان اینقدر بالاست که احساس می کنیم  هشتاد میلیون حاج قاسم سلیمانی داریم. در این مراسم مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس استان نیز با اشاره به رشادت ها و فداکاری های سپهبد شهید سلیمانی در عراق و سوریه گفت:این شهید یزرگوار تمام معادلات و نقشه های سیاستمداران و دشمنان انقلاب اسلامی را در جهان به هم ریخته بود. شایان ذکر است در ادامه مراسم مشتاقان این شهید والامقام به مداحی و سینه زنی پرداختند.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
ادامه مطلب

در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهار صورت گرفت: اشتغال 25 نفر در کارگاه بازار محور صنایع پوشاک

در سال جاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهار با راه اندازی کارگاه بازار محور صنایع پوشاک تعداد 25 نفر را در این کارگاه مشغول بکار نموده است. به گزارش روابط عمومی اداه کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان، این مرکز در راستای رونق تولید و حمایت از تولید داخلی تا کنون موفق به ایجاد اشتغال برای 25 نفر در صنایع  پوشاک گردیده است. رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهار گفت: با اختصاص یکی از فضاهای مازاد خود به امر آموزش توام با اشتغال و همکاری بخش خصوصی21 نفر از بانوان و 4 نفر از آقایان مهارت دیده در این مرکز مشغول کار شده اند،  که طبق اعلام مجری طرح، افزایش تعداد شاغلین در این کارگاه امکان پذیر است. فرهاد اکبری افزود: از آنجا که سعی شده نیروهای مورد نیاز این کارگاه از بین متقاضیان بومی و خصوصاً اقشار کم درآمد و آسیب پذیر شهرستان انتخاب شوند، همکاری نهادهای حمایتی در توسعه اشتغال این کارگاه موثر خواهد بود.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
ادامه مطلب

در استان همدان رخ داد: انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی

تفاهم نامه ی  دو جانبه آموزشی فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان و پارک علم و فناوری منعقد گردید. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان  این تفاهم نامه دوجانبه با هدف ایجاد اشتغال ،توسعه کارآفرینی ،حمایت از ارتقاء و بهره وری ایده های فن آورانه و دانش بنیان منعقد شد. مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان هدف انعقاد این تفاهم نامه را تلفیق و تبدیل علم و فناوری به مهارت دانست و بیان داشت: این تفاهم نامه به منظور بهره برداری بهینه از ظرفیت ها و امکانات موجود طرفین به منظور  رشد و توسعه آموزش های مهارتی مورد نیاز در فضای کسب و کار می باشد. وهب مختاران با اشاره به ارائه خدمات مهارت افزایی به فناوران ،نوآوران و شرکت های دانش بنیان معرفی شده از سوی پارک گفت:برگزاری دوره های تخصصی بر اساس سیاست های پارک و منطبق بر اهداف سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور می باشد.  در ادامه رییس پارک علم و فناوری استان نیز بیان داشت:با کمک بخش خصوصی  ، می توان بازار کسب و کار را رونق بخشید. محمد حسن مرادی افزود:وظیفه پارک علم و فناوری ،برقراری ارتباط بین صنعت و دانشگاه است.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
ادامه مطلب

پیام مدیر

فراخوان طرح پژوهشی تحقيق كردن يك مجاهدت مستمر علمي است. "مقام معظم رهبري" فراخوان انجام طرح پژوهشی با احترام ، به اطلاع می رساند دبیرخانه شورای پژوهش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در نظر دارد در راستای اجرای ماموریت سازمان متبوع خود به عنوان متولی اصلی آموزش های مهارتی غیر رسمی در کشور و با هدف  بهره برداری از توانمندی ظرفیت مراکز پژوهشی استان با استناد به شیوه نامه پژوهش در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به منظور تعمیق فعالیت ها، پژوهش محوری کردن تصمیمات، ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیت های پژوهشی و ارتقای سطح دانش تخصصی این سازمان، از کلیه پژوهشگران جهت اجرای طرح های پژوهشی به شرح موضوعات زیر دعوت به همکاری می‌نماید. طراحی مدل توسعه آموزش های فنی و حرفه ای متناسب با نیاز بازار کار و ظرفیت های منطقه ای : مطالعه موردی ، صنایع دستی ایرانی (سفال) شناسایی مشاغل مبتنی بر وب با تاکید بر اشتغال خانگی با رویکرد توسعه آموزش های فنی و حرفه ای استان علاقمندان می توانند نسبت به تهیه فرم پیشنهاده پژوهشی(Proposal) ، به وب سایت این اداره کل به آدرس www.hamedantvto.ir مراجعه نمایند. پژوهشگران) پيشنهاد دهندگان (مهلت دارند فرم پیشنهادی را در قالب فایل Word  حداکثر تا تاریخ 30/10/98 به پست الکترونیکی  pajuheshtvto@gmail.com  و یا به نشانی : همدان- بلوار جانبازان-18 متری سلحشور اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان- معاونت آموزش، پژوهش و برنامه ریزی ارسال نمایند. معاونت آموزش، پژوهش و برنامه ریزی  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان  

فراخوان طرح پژوهشی

اداره کل در یک نگاه

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی

اداره ها و دایره های اداره کل

اداره ها و دایره های اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل

مناقصه ها و مزایده ها ی اداره کل

درخواست ثبت کارآموزی در محیط واقعی

درخواست ثبت کارآموزی در محیط واقعی

سامانه ثبت نام جوار دانشگاهی

سامانه ثبت نام جوار دانشگاهی

طراحی و اجرا توسط گروه پارسی کامپ

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل فنی و حرفه ای استان همدان می باشد.